Astra Biotech

Niemiecka firma specjalizująca się w diagnostyce in vitro, która opiera się na niezawodnej technologii ELISA, czułej reakcji PCR w czasie rzeczywistym lub zaawansowanej technologicznie platformie mikromacierzy DNA. Wszystkie zestawy testów ELISA , testy PCR i testy mikromacierzy posiadają certyfikat CE.

GeneProof

Czeska firma GeneProof a.s. oferuje zestawy real-time PCR ze znakiem CE IVD wykrywające wirusy (m.in. HCV, HBV i HIV), bakterie, grzyby i mutacje a także sprzęt do izolacji i amplifikacji metodą real-time PCR. W ofercie firmy znajdują się również produkty do diagnostyki prenatalnej metodą ilościowego fluorescencyjnego PCR (QF-PCR). Strona firmy GeneProof – www.geneproof.com

Nuclear Laser Medicine

Założona w 1986 roku łoska firma Nuclear Laser Medicine oferuje testy real-time PCR i end-point PCR ze znakiem CE IVD. Wśród produktów są też zestawy w technologii odwrotnej hybrydyzacji, jak np. genotypowanie HCV. Strona firmy Nuclear Laser Medicine – www.nlm.it

Attomol GmbH Molekulare Diagnostik

Niemiecka firma specjalizująca się w produktach do diagnostyki medycznej. Firma koncentruje się na następujących obszarach: wykrywanie mutacji za pomocą PCR specyficznej dla alleli i PCR w czasie rzeczywistym, wykrywanie patogenów za pomocą PCR w czasie rzeczywistym, testy paskowe do wykrywania autoprzeciwciał i testy multipleksowe do wykrywania autoprzeciwciał lub przeciwciał specyficznych dla patogenów.

Strona firmy- https://attomol.de/

AusDiagnostics

Australijska firma produkująca testy multipleks PCR oraz instrumenty pomocnicze do diagnostyki in vitro (IVD) w medycynie, weterynarii i przemyśle spożywczym.

Strona firmy- http://www.ausdiagnostics.com/

TANBead

Tajwańska firma produkująca automaty do izolacji DNA i RNA. Produkty Maelstrom są zatwierdzone przez FDA i CE, a patenty są przyznawane w UE, USA, Kanadzie, Korei, Japonii, Chinach i na Tajwanie.

Strona firmy- https://www.tanbead.com/en/

Vitassay Healthcare

Hiszpańska firma oferująca produkty oparte na technologii PCR oraz detekcji antygenów.

Strona firmy- https://vitassay.com/es/homepage-2/